Kim Jesteśmy?

Zakładając Szkołę Nauki Jazdy MERKURY kierowałem się wieloletnim doświadczeniem szkolenia w kategorii ,,B”. Zdobyta praktyka nauczyła mnie, że podczas szkolenia nie jest ważna tylko dobra atmosfera, ale wyznaczenie indywidualnych celów i cierpliwe dążenie do nich. Aby szkolenie było wygodniejsze terminarz spotkań teoretycznych jest ustalany z grupą w zależności od dostępności czasowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób pracujących oraz zajmujących się gospodarstwem domowym stwarzamy jako pierwsi w regionie kursy weekendowe. Zajęcia teoretyczne są prowadzone w nowoczesnej, multimedialnej sali wykładowej natomiast zajęcia praktyczne na nowej Toyocie Yaris takie samej jak na egzaminie państwowym.